promujemy firmy, marki i produkty

wiesz za co płacisz

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy agencją public relations i strategicznej komunikacji. W tej branży kluczowa jest umiejętność mówienia tak, żeby ludzie słuchali. Według opinii klientów potrafimy skutecznie komunikować się zarówno z dziennikarzami, blogerami, youtuberami, liderami opinii, jak i z osobami odpowiedzialnymi za strategię  marketingową  zleceniodawcy.

Obsługujemy polskie firmy i międzynarodowych producentów z różnych branż, na przykład: IT, elektronika użytkowa, wyposażenie wnętrz, produkty dla dzieci, turystyka, sport czy kulinarna. Specjalizujemy się w opracowaniu i realizacji zintegrowanych kampanii komunikacyjnych. Współpracujemy z agencjami PR na całym świecie, umożliwiając naszym klientom wejście na rynki międzynarodowe.

Robimy to, w czym jesteśmy dobrzy czasem najlepsi. Tworzymy zgrany zespół specjalistów, którzy łączą kreatywność i pasję z indywidualnym podejściem do każdego projektu. Jako zwolennicy optymalizacji kosztów marketingowych potrafimy uzyskać maksymalny efekt działań promocyjnych.

działamy w harmonii z Twoimi potrzebami

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

strategia komunikacji
Kształtujemy i realizujemy strategię komunikacji firmy. Analizujemy rynek i konkurencję, definiujemy kanały komunikacji i grupę docelową, wskazując drogę naszym klientom. Akcentujemy mocne strony marki i firmy, z którymi skutecznie przebijamy się do świadomości konsumentów. Doradzamy i zarządzamy działaniami w sytuacjach kryzysowych.
PR i media relations
Współpracujemy z kluczowymi dziennikarzami i liderami opinii. Napisanie i wysłanie informacji prasowej traktujemy jako dobry punkt wyjścia, ale działamy dużo szerzej. Aranżujemy wywiady i komentarze eksperckie, organizujemy testy i recenzje produktów. Trzymamy rękę na pulsie, aby wykorzystać każdą okazję do zaprezentowania firmy i marki w mediach.
wsparcie sprzedaży i promocja
Organizujemy imprezy firmowe, konferencje prasowe, udział w targach, spotkania biznesowe. Negocjujemy ceny reklam i zarządzamy budżetami marketingowymi. Przygotowujemy tłumaczenia, piszemy advertoriale, przeprowadzamy akcje typu direct marketing i wielokanałowe kampanie, wspierające wprowadzanie produktu lub marki na rynek.
social media
Współpracujemy z influencerami i lokujemy produkty naszych klientów w najważniejszych kanałach social media: YouTube, Facebook i Instagram. Przeprowadzamy unikalne kampanie z blogerami i youtuberami. Prowadzimy konta firm i marek w mediach społecznościowych: Twitter, Facebook, Instagram, Linkedin.

REFERENCJE